Polecane wpisy

Zobacz wszystkie

Blog Forol

Buty zimowe o sportowym charakterze wcale nie muszą nas przytłaczać ciężkością w czasie codziennego stosowania. Wielu z nas zależy przede wszystkim na tym, by buty zimowe były na tyle uniwersalne, aby bez problemu można było stosować je nie tylko do chodzenia, ale również do różnego rodzaju ćwiczeń na świeżym powietrzu, bez względu na aktualnie panującą wysokość temperatury za oknem...

Czytaj więcej

O wegańskim jedzeniu słyszał chyba każdy. Dieta wegańska oparta jest przede wszystkim na wyeliminowaniu z niej wszelkich składników pochodzenia zwierzęcego. Nie uświadczymy w diecie wegańskiej mleka, jogurtów, masła czy serów. Czy jednak istnieją buty wegańskie? To pytanie coraz częściej pojawia się w Sieci. Dla jednych, określenie „buty wegańskie”, jest co najmniej kuriozalne. Dla innych – jest to sposób na to, aby nosić obuwie, które pozwala na życie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Czym jednak dokładnie charakteryzuje się obuwie wegańskie? Czym są buty wegańskie?

Czytaj więcej

Piłka nożna jest najbardziej popularną grą na świecie. Aby zawodnicy odnosili sukcesy muszą prezentować wysoki poziom umiejętności w posługiwaniu się piłką. Szybkość na boisku z gwałtownymi przyspieszeniami, zwodami i nagłymi zatrzymaniami stała się podstawowym elementem współczesnej gry. W związku z tym obuwie zawodników odgrywa niebagatelną rolę w osiąganiu wysokich wyników sportowych.

Czytaj więcej

Kluczem do sukcesu każdego piłkarza - zaraz po technice gry - jest odpowiednie obuwie. Istnieją różne nawierzchnie, więc buty piłkarskie powinniśmy wybierać pod ich kątem. Nie tylko w celu uzyskiwania najlepszych wyników, ale również dla własnego bezpieczeństwa. Jakie wybrać buty na orlik?

Czytaj więcej

ASICS rozpoczął swoją działalność prawie 70 lat temu, kiedy Kihachiro Onitsuka zaczął w Kobe produkować obuwie do koszykówki. Wkrótce rozszerzył asortyment o buty do biegania, których pierwsza para, Marathon Tabi, pojawiła się już w 1953 roku. Firma rozrosła się i zmieniła nazwę na ASICS, akronim od łacińskiej sentencji: „Anima sana in corpore sano” (w zdrowym ciele zdrowy duch). Od tego czasu ASICS stał się jedną z czołowych firm zajmujących się butami do biegania.

Czytaj więcej

Zaskakująco lekkie, niezwykle wygodne, łatwe w utrzymaniu i niezniszczalne. Ci, którzy je założyli, pokochali kroksy od razu, innych razi toporny kształt tych chodaków. Dotychczas sprzedano na całym świecie kilkaset milionów par. Co trzeba o nich wiedzieć i czy warto kupować je naszym dzieciom?

Czytaj więcej

W dzisiejszym świecie, gdzie codzienność cechuje się szybkim tempem i ciągłym pośpiechem, znalezienie chwili na odpoczynek i relaks w zaciszu domowym jest niezwykle ważne. Jednym z elementów, który może znacząco wpłynąć na domowy komfort, są kapcie. Często niedoceniane, kapcie stanowią istotny aspekt domowego ubioru, zapewniając nie tylko ciepło i wygodę, ale także styl i indywidualność.

Czytaj więcej

W zimie, gdy temperatura spada, a śnieg i lód stają się codziennością, odpowiedni wybór obuwia staje się nie tylko kwestią stylu, ale przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa. Damskie buty zimowe są zaprojektowane tak, aby nie tylko chronić stopy przed mrozem, ale również zapewniać stabilność na śliskich powierzchniach. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom damskich butów zimowych, które łączą funkcjonalność z modnym designem.

Czytaj więcej

Gdy temperatura spada, a zima w pełni objawia swoje oblicze, każda kobieta poszukuje obuwia, które zapewni nie tylko ciepło i wygodę, ale także styl i elegancję. Śniegowce damskie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się zimą w pełni, nie martwiąc się o niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Czytaj więcej

W świecie mody, gdzie trendy przychodzą i odchodzą z porywającą szybkością, istnieją pewne elementy garderoby, które zachowują swój urok i elegancję przez dziesięciolecia. Jednym z takich ponadczasowych akcentów są loafersy - wszechstronne obuwie, które stało się synonimem komfortu, stylu i nieformalnej elegancji. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu typowi butów, ich historii, rodzajom oraz sposobom, w jakie można je stylizować, aby dodać każdej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Czytaj więcej