Polecane wpisy

Zobacz wszystkie

Blog

Kluczem do sukcesu każdego piłkarza - zaraz po technice gry - jest odpowiednie obuwie. Istnieją różne nawierzchnie, więc buty piłkarskie powinniśmy wybierać pod ich kątem. Nie tylko w celu uzyskiwania najlepszych wyników, ale również dla własnego bezpieczeństwa. Jakie wybrać buty na orlik?

Czytaj więcej

Piłka nożna jest najbardziej popularną grą na świecie. Aby zawodnicy odnosili sukcesy muszą prezentować wysoki poziom umiejętności w posługiwaniu się piłką. Szybkość na boisku z gwałtownymi przyspieszeniami, zwodami i nagłymi zatrzymaniami stała się podstawowym elementem współczesnej gry. W związku z tym obuwie zawodników odgrywa niebagatelną rolę w osiąganiu wysokich wyników sportowych.

Czytaj więcej

Buty zimowe o sportowym charakterze wcale nie muszą nas przytłaczać ciężkością w czasie codziennego stosowania. Wielu z nas zależy przede wszystkim na tym, by buty zimowe były na tyle uniwersalne, aby bez problemu można było stosować je nie tylko do chodzenia, ale również do różnego rodzaju ćwiczeń na świeżym powietrzu, bez względu na aktualnie panującą wysokość temperatury za oknem...

Czytaj więcej

O wegańskim jedzeniu słyszał chyba każdy. Dieta wegańska oparta jest przede wszystkim na wyeliminowaniu z niej wszelkich składników pochodzenia zwierzęcego. Nie uświadczymy w diecie wegańskiej mleka, jogurtów, masła czy serów. Czy jednak istnieją buty wegańskie? To pytanie coraz częściej pojawia się w Sieci. Dla jednych, określenie „buty wegańskie”, jest co najmniej kuriozalne. Dla innych – jest to sposób na to, aby nosić obuwie, które pozwala na życie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Czym jednak dokładnie charakteryzuje się obuwie wegańskie? Czym są buty wegańskie?

Czytaj więcej