Lista produktów marki EMU

EMU Shoe Care to polska marka specjalizująca się w produkcji preparatów do pielęgnacji obuwia. Wiemy, że odpowiednia pielęgnacja obuwia pozwoli cieszyć się ulubionymi butami przez długie lata!

Konsumpcjonizm to zjawisko, które doprowadza naszą planetę do ruiny. Mając na uwadze dbanie o środowisko i ludzkie życie, mamy przyjemność zaprezentować naszą nową markę produktów do obuwia – EMU. 

Chcemy nauczyć polskich konsumentów odpowiedniej pielęgnacji obuwia. Jesteśmy przekonani, że właściwe podejście do obuwia pozwala użytkować je dłużej, zachowując je w dobrej kondycji przez lata!

To co wyróżnia markę EMU to ekologiczne podejście, wysoka jakość, czytelność opakowań i łatwość w użyciu dla Klienta.

Co charakteryzuje preparaty EMU?

Wysoka jakość - wszystkie komponenty użyte przy produkcji były wcześniej testowane w innych produkowanych przez nas markach.

Ekologiczne podejście - do produkcji nie używamy chemicznych rozpuszczalników. Naszymi głównymi rozpuszczalnikami są woda i alkohol.

Cenne składniki - produkty EMU są oparte o naturalny wosk pszczeli oraz wosk Carnauba, które odpowiednio odżywiają skórę oraz nadają jej wysoki połysk.

Łatwość w użyciu - sposób użycia produktów jest intuicyjny. Mają bardzo wygodną, a zarazem bezpieczną formę.

Czytelność opakowań - estetyczne etykiety w języku polskim, z konkretną nazwą produktu oraz przeznaczeniem. Ponadto na każdym produkcie opisane są kroki pielęgnacji obuwia.

Kroki pielęgnacyjne - preparaty EMU zostały zaprojektowane tak, by renowacja obuwia przebiegała szybko, łatwo i przyjemnie, a dobór odpowiedniego środka nie sprawiał trudności. Dlatego też umieściliśmy na froncie etykiety 3 kroki: 1 czyszczenie, 2 pielęgnację, 3 konserwację.

 GŁÓWNE BENEFITY MARKI

Produkty EMU zapewniają doskonałą ochronę przed kurzem, brudem i wodą. Obuwie zabezpieczone przy ich pomocy jest bardziej odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i służy przez dłuższy czas.

Obuwie skórzane wymaga stałej troski. Pielęgnacja polega głównie na konserwacji i dbałości o powierzchnię. Odpowiednio zadbane i zabezpieczone obuwie zapobiega problemom i pozwala czerpać radość z wędrówki i kontaktu z naturą.

EMU to kolekcja niemal 30 preparatów oraz akcesoriów do obuwia, zapewniających kompleksową pielęgnację wyrobów ze skóry, zamszu i tekstyliów.

Produkty EMU nie muszą służyć tylko i wyłącznie do pielęgnacji obuwia, ale także galanterii lub akcesoriów ze skóry.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji